Дата: 22.09.2020 16:22

Представники Солонківської сільської ради та учасники АТО/ООС нашої громади відвідали виставку «Блокпост пам’яті». Експозиція представлена у львівському Будинку Офіцерів, - це документи і речі полеглих військових ЗСУ, бійців добровольчих батальйонів, Національної гвардії України, підрозділів МВС та СБУ, – зібрано понад 1000 експонатів. Експозиція присвячена подіям на сході України і має на меті ознайомити максимальну кількість відвідувачів з реаліями війни та її перебігом.

Речі багатьох загиблих військових були зібрані під час реалізації гуманітарного проєкту Збройних Сил України «Евакуація-200», інші — передали рідні загиблих.

Дякуємо за запрошення та екскурсію нашому учаснику АТО/ООС Олександру Поронюку.