Зустріч керівників Солонківської об'єднаної територіальної сільської громади з учасниками бойових дій

Дата: 24.09.2020 13:59

Керівники Солонківської об'єднаної територіальної сільської громади зустрілись з учасниками бойових дій, що мають земельні ділянки у с. Нагоряни. На зустрічі обговорили перспективи розвитку їхнього кварталу та можливості допомоги і сприяння сільської ради у підведенні комунікацій та створення відповідної інфраструктури, а саме: будівництво дороги, електрифікація, газифікація та водовідведення.

Присутні у конкретній розмові визначили терміни подальших кроків та висловили надію на подальшу плідну співпрацю та позитивне вирішення проблем.