Як стати фермером?

Дата: 24.09.2020 14:12

Фото без описуЗнайти земельну ділянку, на якій буде вести діяльність фермерське господарство. Закон України «Про фермерське господарство» гарантує право на створення фермерського господарства кожному дієздатному громадянину України, який має 18 років та відповідну кваліфікацію, тобто навички, вміння, щоб працювати на землі.

Державна грошова підтримка фермерів може полягати в формах:

Для того щоб статифермером звісно одної державної підтрики може не вистачити потрібно залучити власнні кошти, кошти інвестора чи кредитні кошти, продумати стратегію.

Для того щоб зареєструвати фермерське господарство потрібно здійснити такий перелік дій:

1)Подати особисто державному реєстратору (за місцем проживання засновника або за місцем знаходження земельної ділянки) наступний пакет документів:

• реєстраційну картку для проведення державної реєстрації юридичної особи;
  • оригінал рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи;
  • два примірники установчих документів;
  • документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи;
  • копію Державного акту на право приватної власності засновника на землю або копію Державного акта на право постійного користування землею засновником, або нотаріально засвідчену копію договору про право користування землею засновником, зокрема на умовах оренди.

Якщо у фермерського господарства один засновник, то державному реєстратору також необхідно пред'явити паспорт.

2)Зареєструватися у податковій службі.

3)Зареєструватися в органах статистики і отримання ЄДРПОУ.

4)Виготовити печатку.

5) Відкрити рахунок у банку.

Фермерство це перспективний вид бізнесу, обєднуйтесь, впроваджуйте іновації, допоможіть і собі та країні.

Додаткову інформацію ви можете знайти на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid: https://wiki.legalaid.gov.ua/. Правову консультацію можна отримати за безкоштовним номером 0 800 213 103 та Пустомитівське бюро БПД Адреса 81100, м. Пустомити, вул. Грушевського, 35. тел.: 0673929700 або 0933311727; ел.поштаpustomyty@legalaid.lviv.ua (увага, на період карантину працюємо дистанційно)

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)