1-2 жовтня в нашій громаді відбувся тренінг для працівників ЦНАП

Дата: 02.10.2020 19:35

Фото без опису1-2 жовтня в нашій громаді відбувся тренінг для працівників ЦНАП, організований ULEAD з Європою.
Тренерка заходу Ірина Крайнік разом із учасниками обговорили:

роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізацію власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг;

типові проблеми та належна організація надання адміністративних послуг;

порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Це перший тренінг в рамках співпраці Солонківської сільської ради та програми ULEAD з Європою щодо Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.
Результатом співпраці має стати запуск Центру надання адміністративних послуг з максимально широким спектром послуг для мешканців, серед яких, зокрема, і виготовлення ID карток та закордонних паспортів .

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)