Методичне засідання вчителів 4-х класів ОЗЗСО І—ІІст. ім. Героя України М. Паньківа

Дата: 03.12.2020 16:39

03.12. 2020 року в Хороснянській філії І—ІІст. відбулося методичне засідання вчителів 4-х класів ОЗЗСО І—ІІст. ім. Героя України М. Паньківа Солонківської сільської ради. Мета засідання - уточнити та закріпити знання про синоніми, антоніми , слова вжиті в прямому і переносному значенні; ознайомити з прикметниками синонімами та антонімами; вчити вживати прикметники у прямому і переносному значенні; розвивати комунікативні навички, поповнювати словниковий запас, виховувати любов до природи, до звичаїв українського народу.

Практичне застосування сучасних методів навчання продемонструвала вчителька Н. М. Карпа, провівши урок на тему:«Вправи на доцільне використання прикметників у мовленні. Спостереження за виражальними можливостями прикметників - антонімів у народних прислів'ях. Прикметники - синоніми, прикметники - антоніми, прикметники - багатозначні слова. Пряме і переносне значення прикметників».