Тематичні уроки, бесіди та зустріч учнів 10 класів з військовослужбовцями в/ч 2556

Дата: 04.12.2020 18:52

Напередодні Дня Збройних сил України в ОЗЗСО І -ІІІст. ім Героя України Миколи Паньківа відбулись тематичні уроки, бесіди та зустріч учнів 10 класів з військовослужбовцями в/ч 2556 майором Кашичем В.А та старшим солдатом - навідником Мішустіним В.О. Військовики підготували презентацію про ЗСУ. Ми дізнались, що Україна входить в десятку держав, здатних розробляти та серійно виготовляти радіолокатори за замкненим циклом. Слухали розповідь про події на Сході України від безпосереднього учасника - Мішустіна В.О.

У переддень свята, яке нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення - захищати Вітчизну, берегти мир, бажаємо нашим мужнім воїнам здоров'я, щастя, удачі у нелегкій службі! Мирного нам усім неба!