Духовно-просвітницька година «Духовне джерело-різдвяний піст» в НД с.Підсадки

Дата: 05.12.2020 15:55

Перед нами Різдвяний піст, продиктований календарем, який почався з 28 листопада і триває аж до 6 січня. Піст - це час підготовки до зустрічі з Новонародженим Христом, укріплення у вірі, очищення душі. В період посту Святою Церквою святкуємо пам’ять святих, які надихають на духовні подвиги і добрі справи: введення в храм Пресвятої Діви Марії 4 грудня - одне з найбільших свят в час Великого посту. Такими словами, напередодні, почала духовно просвітницьку годину «Духовне джерело-різдвяний піст» директор НД с. Підсадки Надія Добуш. Присутні переглянули відео «Різдвяний піст». Отож Божого нам благословення, здоров’я в складний час пандемії, щирого покаяння і миру.

#Народний_дім_села_Підсадки