Майстер-клас з пов’язування хусток

Дата: 11.12.2020 14:26

Сьогодні у Народному домі с.Малечковичі пройшов унікальний майстер-клас з пов’язування хусток.

Майстер-клас цієї давньої жіночої традиції – вміння пов’язувати і носити українську хустку провела знана хусткувальниця Львівщини – Віра Олеш, членкиня Національної спілки журналістів України, літераторка, референт Наукового товариства ім. Шевченка, віце-президент Благодійного фонду «Еко-милосердя».

Учасниці дізналися в існування величезної кількості способів того, як можна зав’язати хустку на голові. Починаючи від простого накидання її на голову і вузлика під підборіддям, і закінчуючи найскладнішими крученими композиціями. Всі учасниці одержали позитивні емоції, веселий настрій та масу задоволення від спілкування з майстринею.