Книжки для затишного зимового читання від КЗ "Публічна бібліотека Солонківської сільської ради"

Дата: 14.12.2020 11:42

#Book_хвилинка

????КЗ «Публічна бібліотека Солонківської сільської ради» вітає своїх читачів!

Грудень - час очікування: очікування чогось нового, радісного, чарівного - всього того, що у багатьох асоціюється з Новим роком. В цілому ж зима - ідеальний час для читання, так як погода наполегливо розганяє всіх по домівках.

Рекомендуємо вашій увазі добірку книг:

Елена Ферранте «Моя неймовірна подруга»

Історія, яка підкорила світ.

Це історія про дружбу-змагання, жіночу дружбу та дружбу-заздрість. Колись дівчата, а тепер дорослі жінки, є прикладом одна для одної в плані успішності.

Елена Ферранте «Історія нового імені»

Продовження сенсаційного роману «Моя неймовірна подруга». Любов і ревнощі, вірність і зрада, відчай нерозділеного кохання і дружба.

Джон П. Стрелекі «Кафе на краю світу»

Ця книжка допоможе у пошуках відповідей. З нею ви запалите вогонь у душі, усвідомите, що цінне, а що — марнота, поглянете на життя під іншим кутом зору, незалежно від набутого досвіду. «Кафе на краю світу» — справжній видавничий феномен, бестселер поза часом, що надихнув мільйони людей у всьому світі на великі зміни. Чарівна, легка, ця книжка вплине на ваш світогляд і назавжди змінить життя.

Дженніфер Вайнер «Добре в ліжку»

Тут вистачає всього: і сміху, і напруження, і романтики, і пригод... Цікавий персонаж, яскрава жінка за життям якої приємно стежити, співчувати, співпереживати.

????Читання - це не нудно, читання - це круто!