Дільничний офіцер нашої громади провів зустріч у с. Раковець

Дата: 17.12.2020 14:35

Фото без описуДільничний офіцер поліції Пустомитівського ВП ГУ НП у Львівській області старший лейтенант поліції Руслан Підкович провів зустріч в с. Раковець. У ході зустрічі поліцейський прозвітував про стан дотримання правопорядку на території обслуговування, вжиті заходи із запобігання вчинення правопорушень, а також провів роз’яснювальну роботу на тему як не стати жертвою злочину чи нещасного випадку.

Також він розповів про криміногенну ситуацію на території обслуговування, про кількість вчинення та виявлення адміністративних правопорушень. Також увагу було звернено на запобігання вчинення домашнього насильства у сім’ях  та роз’яснення  Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».