22 грудня 2020 року відбудеться 4 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 21.12.2020 14:42

Згідно із розпорядженям голови №140-01 від 18.12.2020 р., 22 грудня 2020 року о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 4 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про місцевий бюджет Солонківської сільської ради  на 2021 рік код бюджету : 13528000000  (Доповідач  головний бухгалтер Мадяр Уляна Іванівна).
  2. Про затвердження місцевих цільових галузевих соціально-економічних програм на 2021 рік   (Доповідач  головний бухгалтер Мадяр Уляна Іванівна)
  3. Про встановлення надбавок та виплат працівникам Солонківської сільської ради (Доповідач  головний бухгалтер Мадяр Уляна Іванівна.).
  4. Про внесення змін до спеціального фонду  власні надходження бюджету 2020р. Солонківської сільської ради  (Доповідач  головний бухгалтер Мадяр Уляна Іванівна.).
  5. Про внесення змін до загального фонду бюджету 2020р. Солонківської сільської ради (Доповідач  головний бухгалтер  Мадяр Уляна Іванівна.).
  6. Про затвердження розпорядження  сільського голови №63-04 від 18.12.2020 р. (Доповідач  головний бухгалтер  Мадяр Уляна Іванівна.).
  7. Про визначення головних розпорядників коштів місцевого бюджету Солонківської сільської ради на 2021 рік (Доповідач  головний бухгалтер  Мадяр Уляна Іванівна.)
  8. Про обслуговування коштів спеціального фонду бюджету та визначення державного банку щодо коштів бюджету Солонківської сільської ради у частині бюджету розвитку бюджетних установ в установах банків державного сектору в 2021 році  (Доповідач  головний бухгалтер  Мадяр Уляна Іванівна.)
  9. Про затвердження фінансового плану КП «Амарант» на 2021рік (доповідач Головний бухгалтер  КП "Амарант" Куйбіда Галина Іванівна)
  10. Про  внесення змін до штатного розпису КП «Амарант» Солонківської сільської ради (доповідач Головний бухгалтер  КП "Амарант" Куйбіда Галина Іванівна)
  11. Про продовження контракту  директору КП «Амарант» Юрківу М.П.
  12. Про затвердження фінансового плану КНП «АЗПСМ» Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області на 2021 рік (бухгалтер КНП «АЗПСМ» Смаль Ірина)
  13. Про затвердження змін до фінансового плану КНП «АЗПСМ» Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області на 2020 рік (бухгалтер КНП «АЗПСМ» Смаль Ірина)
  14. Про внесення змін до Статуту, погодження структури  та затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області (доповідач Головний лікар КНП АЗПСМ Метко Олександра Степанівна)
  15. Про надання дозволу Комунальному некомерційному  підприємству «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Солонківської сільської ради Пустомитівського  району Львівської області на продовження строку дії договорів оренди нерухомого майна (доповідач Головний лікар КНП АЗПСМ Метко Олександра Степанівна)
  16. Про виплату одноразової матеріальної допомоги хворим на лікування, поховання та особі внаслідок пожежі (Доповідач Богун Леся Романівна)
  17. Про внесення змін в склад постійних комісій Солонківської сільської ради (доповідач секретар сільської ради Кечур О.Д.)
  18. Про затвердження плану роботи ради на 2021 рік. (доповідач  секретар сільської ради Кечур О.Д.)
  19. Про внесення змін до рішення Солонківської сільської від 15 квітня 2020 року №4076 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Солонківської сільської ради (зі змінами) (Доповідач  начальник ЦНАП Надворна Галина Василівна)
  20. Про  встановлення  батьківської плати за харчування в закладах дошкільної  освіти Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади (доповідач начальник відділу освіти Середа Віталія Богданівна)
  21. Про харчування дітей закладів освіти  Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади (доповідач начальник відділу освіти Середа Віталія Богданівна)
  22. Про затвердження програм Солонківської сільської ради на 2021 рік (доповідач начальник відділу освіти Середа Віталія Богданівна)