11 січня відбудеться 5 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 06.01.2021 16:40

Згідно із розпорядженям голови №02-01 від 06.01.2021 р., 11 січня 2021 року о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 5 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236
"Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та відповідно до ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" сесія буде проходити в закритому режимі із забезпеченням її онлайн трансляції.

Порядок денний:

1. Про внесення змін та затвердження програм Солонківської сільської ради на 2021 рік (доповідач головний бухгалтер Мадяр Уляна Іванівна)
  2. Про скерування вільного залишку коштів загального фонду на  2021 рік (доповідач головний бухгалтер Мадяр Уляна Іванівна)
  3. Про скерування  залишку коштів спеціального фонду бюджету (інші кошти) на  2020 рік (доповідач головний бухгалтер Мадяр Уляна Іванівна)
  4. Про затвердження  розміру кошторисної заробітної  плати при визначенні вартості будівництва об’єктів Солонківської сільської ради Львівського району Львівської області у 2021р (доповідач головний бухгалтер Мадяр Уляна Іванівна)
  5. Про виплату одноразової матеріальної допомоги (Доповідач начальник соціального відділу Богун Леся Романівна)
  6. Про внесення змін щодо засновника  закладів освіти Солонківської сільської ради та затвердження їх статутів у новій редакції (Доповідач начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Середа Віталія Богданівна)
  7. Про затвердження структури та штатної чисельності закладів культури Солонківської  сільської ради (Доповідач начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Середа Віталія Богданівна)
  8. Про присвоєння назв вулицям. (доповідач секретар постійної комісії сільської ради Деркач Микола Ігорович)
  9. Про затвердження регламенту виконавчого комітету Солонківської сільської ради (доповідач секретар сільської ради Кечур Оксана Дмитрівна)
  10. Про надання згоди на передачу об’єктів нерухомого майна (доповідач секретар сільської ради Кечур Оксана Дмитрівна)
  11. Розгляд заяв та звернень громадян. (Доповідач  секретар постійної комісії сільської ради Деркач Микола Ігорович)

Регламент: До 5 хв по кожному з питань

Загальний час засідання до 1 год.

Проєкти рішень