5 лютого відбудеться шоста позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 04.02.2021 16:48

Відповідно до розпорядження голови №18-01 від 02.02.2021 р., в п’ятницю, 5 лютого о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 6 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження місцевих галузевих соціально-економічних програм на 2021 рік  зі змінами (доповідач начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  2. Про скерування вільного залишку коштів загального фонду на  2021 рік (доповідач начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  3. Про скерування  залишку коштів спеціального фонду бюджету  на  2021 рік (доповідач начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  4. Про внесення змін до  спеціального  фонду бюджету Солонківської сільської ради в межах виділених асигнувань на 2021 рік(доповідач начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  5. Про затвердження розпорядження сільського голови №07-04 від 27.01.2021 р (доповідач начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  6. Про затвердження нової редакції Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Солонківської сільської  ради (доповідає начальник ЦНАП Тузяк Павло Тарасович)
  7. Про перейменування Солонківської сільської ради (доповідач начальник юридичного відділу Ширій-Ярема Ірина Ігорівна)
  8. Про затвердження зразків печаток і штампів Солонківської сільської ради (доповідач начальник юридичного відділу Ширій-Ярема Ірина Ігорівна)
  9. Про деякі питання пов’язані з орендою комунального майна Солонівської сільської ради (доповідач начальник юридичного відділу Ширій-Ярема Ірина Ігорівна)
  10. Про відповідальність за підготовку документів  працівників апарату Солонківської сільської ради (доповідач начальник юридичного відділу Ширій-Ярема Ірина Ігорівна)
  11. Про скасування рішення виконавчого комітету  (доповідач начальник юридичного відділу Ширій-Ярема Ірина Ігорівна)