В народному домі с. Солонка вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 15:35

Фото без опису У народному домі села Солонка відбулося вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні, зокрема нашого земляка Миколи Паньківа, який загинув 20 лютого 2014 року від кулі снайпера.

В заході взяли участь юні танцюристи дитячого ансамблю «Веселинка», також виступили Христина Сушко із віршем «Пробач мені, мамо», Павло Фізир із піснею «Ми за мир», Вікторія Дуда із піснею «Не моя війна» та вокальний ансамбль ОЗЗСО імені Героя України Миколи Паньківа.

"Своїм подвигом вони розірвали замкнене коло багатьох років поневірянь і помилок нашої історії."

Відійшли у вічність, без сумніву, найкращі сини і доньки України, наша "Небесна Сотня". Сім років тому на Майдані перестали битися українські полум'яні серця Героїв, патріотів...

Сьогодні схиляємо голови перед Їхніми великими жертвами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)