25 лютого відбудеться восьма позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 24.02.2021 15:55

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови №30-01 від 23.02.2021 р., в четвер, 25 лютого о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 8 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2020 р (доповідає начальник відділу фінансів Гавриляк Русланна Григорівна)
  2. Про затвердження місцевих цільових галузевих соціально-економічних програм на 2021 рік        (доповідає начальник відділу фінансів Гавриляк Русланна Григорівна)
  3. Про скерування вільного залишку коштів загального фонду на  2021 рік (доповідає начальник відділу фінансів Гавриляк Русланна Григорівна)
  4. Про скерування вільного залишку коштів освітньої субвенції на  2021 рік (доповідає начальник відділу фінансів Гавриляк Русланна Григорівна)
  5. Про затвердження розпоряджень  сільського голови №09-04 від 17.02.2021р., №11-04 від 18.02.2021р. (доповідає начальник відділу фінансів Гавриляк Русланна Григорівна)
  6. Про внесення змін до  спеціального  фонду бюджету Солонківської сільської ради  в межах виділених асигнувань на 2021 рік (доповідає начальник відділу фінансів Гавриляк Русланна Григорівна)
  7. Про стан   виконання     Стратегії  Сталого розвитку Солонківської  сільської об’єднаної територіальної  громади у 2020 році  (доповідає головний спеціаліст відділу економічного розвитку Приступа Ольга Василівна)
  8. Про виконання Плану соціально економічного розвитку  Солонківської об’єднаної  територіальної громади за 2020 рік (доповідає головний спеціаліст відділу економічного розвитку Приступа Ольга Василівна)
  9. Про перейменування Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області, затвердження Статуту, структури та штатного розпису (доповідає в.о.головного лікаря Метко Олександра Степанівна)
  10. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «АЗПСМ» Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області за 2020 рік (доповідає головний бухгалтер КНП «АЗПСМ» Смаль Ірина Іванівна)
  11. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Амарант» за 2020 рік. (доповідає бухгалтер КП «Амарант» Куйбіда Галина Іванівна)