Увага! Оголошуємо збір ідей для модернізації Стратегії Сталого розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 роки

Дата: 01.03.2021 09:09

Фото без описуСолонківська сільська рада розпочала роботу над модернізацією Стратегії розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади щодо ідей проектів до Плану заходів із реалізації Стратегії на 2022-2023 роки.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Солонківської громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

• Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична.
  • Термін реалізації проекту – не більше як 2 роки (2022 – 2023 роки).
  • Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  • Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  • Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).
  • Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 02 квітня 2021 року, до 17.00 год.
  • Заповнені форми надсилайте на e-mail:  ver.solonka.otg@gmail.com або solonkarada@gmail.com з поміткою в темі «Проекти до Стратегії».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)