Старт бюджету участі 2019

Дата: 10.04.2019 09:15

УВАГА! Стартує бюджет участі!!!!!

Солонківська сільська рада запрошує взяти участь у конкурсі «Партисипативне бюджетування  (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2019 рік»

Партисипативне бюджетування (бюджет участі) - процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, направлений на включення мешканців, які постійно проживають на території Солонківської сільської ради до прийняття рішень щодо розподілу визначеної сільською радою частини сільського бюджету.

Загальний обсяг конкурсу у 2019 році становить 300 тис. грн.

Вартість одного проекту не повинна перевищувати 100 тис. грн.

Вам виповнилося 18 років, місце реєстрації – територія Солонківської об’єднаної територіальної громади та маєте цікаві ідеї розвитку громади? Тоді не зволікайте та подавайте свій проект з 15 квітня по 14 травня 2019 року!

Давно мріяли про майданчик, велопарковку, створення громадського простору для відпочинку чи креативних просторів у школі? Не чекайте змін, а створюйте їх самостійно.

Голосуйте за проекти з 26 травня по 25 червня 2019 року та змінюйте життя в громаді вже сьогодні!

Оголошення переможців відбудеться 29 червня 2019 року.

• Детальна інформація:
  1. Розпорядження голови
  2. Положення Про Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді
  3. Форма подання проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок цільової програми «Партисипативне  бюджетування (бюджет участі) у  Солонківській сільській раді на 2019 рік»