Проєкти-переможці цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2020 рік»

Дата: 20.10.2020 09:37

Підсумки голосування цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2020 рік»:

Проєкти-переможці за підсумками підрахунку голосів:

І місце посідає проєкт«Облаштування критої велопарковки на території Зубрянського ЗЗСО І-ІІІ ст.»

Автор проєкту:  Параняк Марія Петрівна

Вартість проєкту:  44,890 тис. грн

Опис проєкту: Для зберігання транспортних засобів школярів на території Зубрянського ЗЗСО І-ІІІ ст буде облаштовано криту велопарковку площею 14 кв. м

Населений пункт: с. Зубра

ІІ місце посідає проєкт«Придбання обладнання для кабінету хімії ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України Миколи Паньківа»

Автор проєкту:  Топило Оксана Василівна

Вартість проєкту:  44,950 тис. грн

Опис проєкту: Проєкт передбачає придбання обладнання для кабінету хімії ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Героя України Миколи Паньківа: Шафа комбінована з скляними дверцятами, Шафа чотирьохдверна, Шафа для одягу, Витяжна шафа, Стіл демонстраційний для кабінету хімії, Комплект стендів для кабінету хімії.

Населений пункт: с. Солонка

ІІІ місце посідає проєкт«Здорове дозвілля»

Автор проєкту: Лещак Мар'ян Ярославович

Вартість проєкту:  45,000 тис. грн

Опис проєкту: Проєкт передбачає придбання тренажерного обладнання («Маятник-твістер», «Орбітрек», «Турнік») та тенісного стола.

Населений пункт: с. Солонка

Дякуємо усім небайдужим і активним мешканцям Солонківської територіальної громади

та

вітаємо переможців