Старт бюджету участі 2021

Дата: 11.03.2021 12:20

Фото без опису Якщо ви маєте цікаві ідеї розвитку громади, вам виповнилося 18 років, місце реєстрації – територія Солонківської територіальної громади, тоді Солонківська сільська рада запрошує взяти участь у конкурсі «Партисипативне бюджетування  (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2021 рік», відповідно до Розпорядження голови Солонківської сільської ради  № 36-01 від 09 березня 2021 року.

Не зволікайте та подавайте свій проєкт з 15 березня по 14 квітня 2021 року!

Партисипативне бюджетування (бюджет участі) - процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, направлений на включення мешканців, які постійно проживають на території Солонківської сільської ради до прийняття рішень щодо розподілу визначеної сільською радою частини сільського бюджету.

Загальний обсяг конкурсу у 2021 році становить 300 тис. грн.

Вартість одного проєкт не повинна перевищувати 100 тис. грн.

Змінюйте життя в громаді вже сьогодні, віддаючи свій голос за проєкти з 27 квітня по 26 травня 2021 року!

Оголошення переможців відбудеться 01 червня 2021 року.

Детальна інформація:

1. Цільова програма
  2. Форма подання проєкту, реалізація якого відбуватиметься коштом цільової програми «Партисипативне  бюджетування (бюджет участі) у  Солонківській сільській раді на 2021 рік»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)