18 березня відбудеться дев’ята чергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 17.03.2021 14:15

Відповідно до Розпорядження голови №122-01 від 24.11.2020 р., 18 березня 2021 р. о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 9 чергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2020 року по Жирівській  сільській раді (доповідає начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  2. Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2020 року по Вовківській сільській раді (доповідає начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  3. Про затвердження Програми забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Солонківської сільської ради (ОТГ) на 2021-2025 роки     (доповідає голова комісії Кіт Ігор Володимирович).
  4. Про внесення змін до рішення Солонківської сільської ради №220 від 26.06.2018 року  «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Солонківської сільської ради» (доповідає голова комісії Михальчук Олександр Пилипович)
  5. Про погодження відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради Солонківської ОТГ надання в оренду приміщень  (доповідає голова комісії Михальчук Олександр Пилипович)
  6. Про затвердження структури та штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонківської сільської ради Львівського району Львівської області (доповідає голова комісії Михальчук Олександр Пилипович)
  7. Про погодження комунальному  некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонківської сільської ради Львівського району Львівської області Надання в оренду приміщень  (доповідає голова комісії Михальчук Олександр Пилипович)