28 березня Україна перейде на літній час

Дата: 22.03.2021 12:46

У ніч на 28 березня в Україні відбудеться переведення годинників на літній час, оскільки Верховна Рада так і не змогла ухвалити закон, що пропонує скасувати сезонний перехід часу в Україні.

Тож, 28 березня о 03:00 необхідно буде перевести годинник на одну годину вперед.

Перехід на літній час в Україні здійснюється щороку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 "Про порядок обчислення часу на території України". Відповідно до документа, з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, уряд постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки останньої неділі березня в 3:00 на одну годину вперед та останньої неділі жовтня о 4:00 на одну годину назад.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)