Солонківська сільська рада підписала меморандум з Львівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата: 01.04.2021 16:25

Фото без описуГолова Солонківської територіальної громади Богдан Дубневич підписав меморандум про співпрацю з директоркою Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уляною Стефак. Цим документом керівники задекларували співпрацю між Солонківською сільською радою та правовою організацією.

У межах цієї взаємодії на території Солонківської громади свою роботу проводитимуть виїзні консультативні пункти. Вони надаватимуть кваліфіковану БЕЗОПЛАТНУ юридичну допомогу мешканцям нашої громади, зокрема соціально-незахищеним верствам населення, учасникам бойових дій, учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам.

Підписання Меморандуму відбулося в присутності заступника директора ЛМЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Христини Гаталяк та заступника голови Миколи Пущака.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)