13 квітня відбудеться 11 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 12.04.2021 16:50

Фото без описуЗгідно з Розпорядженням голови №51-01 від 9 квітня 2021 р., 13 квітня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка  відбудеться 10 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Порядок денний:

1. Про внесення змін до спеціального фонду  власні надходження бюджету 2021р. Солонківської сільської ради (Доповідає начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  2. Про виплату одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок ліквідації  Чорнобильської катастрофи, які  зареєстровані  на території Cолонківської сільської ради. (доповідає начальник соціального відділу Богун Леся Романівна)
  3. Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонківської сільської ради Львівського району Львівської області в новій редакції (доповідач в.о.головного лікаря Метко Олександра Степанівна)
  4. Розгляд заяв та звернень громадян (доповідач  секретар постійної комісії сільської ради Деркач Микола Ігорович)

Регламент : До 5 хв по кожному з питань

Загальний час засідання до 25 хв.

Проєкти рішень