Голосування за проєкти Бюджету участі 2021

Дата: 26.04.2021 11:22

Завершились два етапи Цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2021 рік» в результаті чого зареєстровано та допускається на голосування 3 проєкти.

Голосування триватиме з 27 квітня по 26 травня.

Нагадаємо, що голосувати можна трьома способами:

1. електронною поштою за адресою: solonkarada@gmail.com в темі листа потрібно вказати «Голосування за проєкт», а у вкладенні додати фото першої сторінки паспорта та місце реєстрації; id-картка з обох сторін та додаток до id-картки;
  2. у пункті голосування с. Солонка, вул. Центральна 1, кабінет відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці (другий поверх)
  3. на офіційному сайті Солонківської об’єднаної територіальної громади шляхом заповнення google форми в розділі «Бюджет участі».

Голосування за проєкти (для пунктів 1 та 2) здійснюється шляхом заповнення бланку голосування на паперових носіях за формою згідно додатку.

Умови голосування:

1. Наявність паспорта громадянина України;
  2. Місце прописки - територія Солонківської об’єднаної територіальної громади.

№1 «Інтерактивна панель – шлях спільного зростання»

Автор проєкту: Леськів Любов Євгенівна

(для Жирівського ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО імені Слуги Божого Мар’яна Галана ЧНІ Солонківської сільської ради)

Мета проєкту: забезпечення школи можливістю користуватися найновітнішими технологіями навчання через використання інтерактивної панелі. Навчити учня-випускника сільської школи вправно користуватися новітніми технічними засобами, щоб він був готовий до викликів сучасного суспільства.

Очікувані результати проєкту:

• Підвищення рівня успішності дітей та більшого заохочення до навчання.
  • Полегшення вчителям у підготовці до уроку.
  • Нова техніка допомагає вчителю повністю зосередити увагу учнів на предметі.

Територія охоплення: Проєкт реалізується у Жирівському ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО імені Слуги Божого Мар’яна Галана ЧНІ Солонківської сільської ради, де навчається 94 учнів та працює 15 учителів.

Вартість проєкту: 99 998,95 грн.

№2«Вуличне відеоспостереження в селі Деревач»

Автор проєкту: Михальський Олег Михайлович

Мета проєкту: Здійснення відеоконтролю з метою забезпечення публічної безпеки та правопорядку у населеному пункті, вжиття заходів щодо захисту та охорони прав, свобод та інтересів громадян, забезпечення кримінального та адміністративного провадження доказами, посилення безпеки дорожнього руху, підвищення рівня розкриття правопорушень.

Очікувані результати проєкту:

1.   Профілактика і попередження злочинності, здійснення фіксації та збору доказової бази при скоєнні правопорушень.

2.   Підвищення безпеки дорожнього руху, посилення рівня дисципліни учасників дорожнього руху, оперативне реагування на дорожньо-транспортні події та небезпечні ситуації.

3.   Координація роботи Сільської ради та правоохоронних органів у напрямку посилення безпеки громадян.

4.   Підтримання публічного порядку у населеному пункті.

Територія охоплення: село Деревач Львівського району Львівської області

Вартість проєкту: 99 941,50 грн.

№3 Закупівля обладнання для спортивних майданчиків в с. Поршна та с.Підсадки

Автор проєкту: Федисів Павло Миколайович

Мета проєкту: створення комфортних умов та підвищення рівня життя мешканців с. Поршна та с. Підсадки, покращення благоустрою населеного пункту шляхом встановлення нового обладнання та облаштування спортивних майданчиків в с. Поршна та с. Підсадки.

Шляхом реалізації проєкту буде:

• встановлено 8 вуличних тренажерів;
  • забезпечено комфортні умови та підвищено рівень життєдіяльності мешканців сіл Порщна та Підсадки;
  • покращено благоустрій населених пунктів.

Територія охоплення: села Поршна та Підсадки Львівського району Львівської області

Вартість проєкту: 100 000 грн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)