27 травня відбудеться 14 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 26.05.2021 17:29

27 травня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка  відбудеться 14 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження Рішення виконавчого комітету сільської ради №229  від 11 травня 2021 року «Про погодження проекту бюджетного регламенту Солонківської сільської ради» та затвердження бюджетного регламенту Солонківської сільської ради (доповідає секретар ради Кечур Оксана Дмитрівна)
  2. Про затвердження Рішення виконавчого комітету сільської ради №230  від 11 травня 2021 року «Про затвердження Плану заходів  щодо  складання прогнозу місцевого  бюджету на середньостроковий період та Плану заходів   щодо забезпечення формування та складання проекту бюджету Солонківської сільської ради на 2022 рік» (доповідає секретар ради Кечур Оксана Дмитрівна)
  3. Про затвердження розпорядження голови Солоківської сільської ради від 28.04.2021р. № 62-01 “Про створення комісії для проведення  конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Солонківської сільської ради” (доповідає секретар ради Кечур Оксана Дмитрівна)
  4. Про погодження комунальному  некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонківської сільської ради  Львівського району Львівської області продовження оренди нежитлових приміщень (доповідає в.о.головного лікаря Метко Олександра Степанівна)
  5. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Амарант» Солонківської сільської ради (головний бухгалтер КП «Амарант» Куйбіда Галина Іванівна)
  6. Про виплату одноразової матеріальної допомоги  хворим на лікування, які зареєстровані на території  Солонківської сільської ради (доповідає начальник соціального відділу Богун Леся Романівна)
  7. Про придбання у комунальну власність Солонківської сільської територіальної громади нерухомого майна  (доповідає голова постійної комісії ЖКГ Кіт Ігор Володимирович)
  8. Про надання дозволу на створення квартального комітету «Вишня» (доповідає секретар ради Кечур Оксана Дмитрівна)
  9. Про внесення змін до показників Бюджету2021 року Солонківської сільської ради по загальному фонду ».(доповідає начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  10. «Про скерування вільного залишку  коштів загального фонду на  2021 рік». ».(доповідає начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)
  11. «Про внесення змін до спеціального  фонду бюджету Солонківської сільської ради в межах виділених асигнувань на 2021 рік». (доповідає начальник фінансового відділу Гавриляк Русланна Григорівна)