Проєкти-переможці цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2021 рік»

Дата: 27.05.2021 08:53

Підсумки голосування цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2021 рік»:

Місце

Кількість отриманих голосів за проєкт

Назва проєкту

Автор проєкту

Вартість проєкта, грн

І

113

Леськів Любов Євгенівна

ІІ

110

Влаштування вуличного відеоспостереження в селі Деревач

Михальський Олег Михайлович

ІІІ

105

Закупівля обладнання для спортивних майданчиків в с. Поршна та с.Підсадки

Федисів Павло Миколайович

Проєкти-переможці за підсумками підрахунку голосів:

І місце посідає проєкт«Інтерактивна панель – шлях спільного зростання» (для Жирівського ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО імені Слуги Божого Мар’яна Галана ЧНІ Солонківської сільської ради)

Автор проєкту:  Леськів Любов Євгенівна

Вартість проєкту:  99 998,95   грн

Опис проєкту: Впровадження новітніх технічних засобів у Жирівській ЗЗСО І-ІІ ступенів з метою отримання учнями якісних знань, відповідно до сучасних вимог суспільства

Населений пункт: с. Жирівка

ІІ місце посідає проєкт«Влаштування вуличного відеоспостереження в селі Деревач»

Автор проєкту:  Михальський Олег Михайлович

Вартість проєкту:  99 941,50   грн

Опис проєкту: Здійснення відеоконтролю з метою забезпечення публічної безпеки та правопорядку у населеному пункті, вжиття заходів щодо захисту та охорони прав, свобод та інтересів громадян, забезпечення кримінального та адміністративного провадження доказами, посилення безпеки дорожнього руху, підвищення рівня розкриття правопорушень.

Населений пункт: с. Деревач

ІІІ місце посідає проєкт«Закупівля обладнання для спортивних майданчиків в с. Поршна та с.Підсадки»

Автор проєкту: Федисів Павло Миколайович

Вартість проєкту:       100 000,00   грн

Опис проєкту: Проєкт передбачає створення комфортних умов та підвищення рівня життя мешканців с. Поршна та с. Підсадки.

Населений пункт: с. Підсадки та с. Поршна

Дякуємо усім небайдужим і активним мешканцям Солонківської територіальної громади

та

вітаємо переможців