11 червня відбудеться 15 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 07.06.2021 17:57

Фото без опису Згідно з Розпорядженням голови №79-01 від 7 червня 2021 р., 11 червня о 16:00 в приміщенні народного дому с. Солонка  відбудеться 15 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Порядок денний:

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення (повторно) (доповідає секретар ради Кечур Оксана Дмитрівна)
  2. Про внесення змін в рішення Солонківської сільської ради від 01.12.2021 року №109 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Зубра   Пустомитівського району Львівської області » (доповідає секретар ради Кечур Оксана Дмитрівна)
  3. Про внесення змін до рішення Солонківської сільської ради від 22.12.2020р. №256  «Про встановлення  батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти Солонківської сільської ради» (Доповідає голова комісії Михальчук Олександр Пилипович)
  4. Про надання дозволу на створення квартального комітету «Вишня» (доповідає голова комісії Ширій-Ярема Ірина Ігорівна)
  5. Звіт Тимчасової контрольної комісії для перевірки відомостей щодо дотримання вимог чинного законодавства підчас виділення, зміни цільового призначення земельних ділянок на території Солонківської ОТГ протягом 2015-2020 років (доповідає голова комісії Баволяк Надія Михайлівна)
  6. Звіт Тимчасової контрольної комісії для проведення аудиту фінансово-господарської діяльності Солонківської сільської ради  за 2015-2020 роки  (доповідає голова комісії Флерчук Микола Миколайович)
  7. Розгляд звернень громадян із земельних питань (доповідає секретар комісії Деркач Микола Ігорович)
  8. Різне.

Регламент по 5 хв для кожного з питань