День медичного працівника 2021

Дата: 22.06.2021 11:50

У третю неділю червня Україна відзначала день працівників галузі охорони здоров'я України. З нагоди професійного свята у народному домі села Солонка відбулося нагородження медиків Солонківської територіальної громади.

Як зазначив голова Богдан Дубневич: « Не існує мети вищої, ніж дати можливість людині пройти свій життєвий шлях без хворіб. Саме Ви маєте таку велику і благородну місію! Медики Солонківської територіальної громади - не лише віддані та професійні працівники, а особливі, добрі та щирі люди. А це дуже важливе поєднання у нелегкій лікарській праці. З особливою честю разом із громадою цінуємо ваш професіоналізм, самовідданість, вірність покликанню, бажаємо міцного здоров’я, людської поваги і Божої опіки! Дякуємо за особистий вклад у розвиток нашої галузі охорони здоров‘я!»