Повідомлення про застосування засобів захисту рослин

Дата: 29.06.2021 15:40

Шановна громадо!
Компанія «Контінентал Фармерз Груп» інформує про проведення обприскувальння сільськогосподарських культур!

Для СМС-інформування рекомендуємо зареєструватись на «Карті Бджоляра» - http://honey.cfg.com.ua/

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що Вас буде додатково проінформовано.