Солонківська сільська рада підписала меморандум з Обласним БТІ

Дата: 30.06.2021 15:22

Фото без описуГолова Солонківської територіальної громади Богдан Дубневич підписав меморандум про співробітництво із Богданом Працювитим, заступником директора Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки».

Цим документом сторони: Солонківська сільська рада та комунальне підприємство задекларували співпрацю задля якіснішого обслуговування населення громади у сфері надання адміністративних послуг через ЦНАП Солонківської сільської ради.

Відтак ЦНАП нашої ТГ розширить сферу своїх послуг і видаватиме наступні додаткові документи, деякі за спрощеною чи скороченою процедурою:

1. Довідка про вільний номер

2. Довідка про право власності (підтвердження права власності)

3. Технічний паспорт, виготовлений з архівних даних станом на конкретну дату (за період наявної в архіві інвентаризації)

4. Будинкова книга

5. Запис в будинкову книгу

6. Дублікат свідоцтва про право власності (тільки ті, які видавалися БТІ)

7. Завірена копія технічного паспорта, виданого БТІ (для виготовлення подається виключно оригінал)

8. Завірена копія поверхового плану згідно з архівних даних БТІ

9. Звичайні фотокопії матеріалів архівної справи (в електронній формі)

10. Завірені копії матеріалів архівної справи.

Підписання Меморандуму відбулося в присутності начальника ЦНАПу Солонківської сільської ради Павла Тузяка та заступника голови Миколи Пущака.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)