14 липня відбудеться 18 позачергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 13.07.2021 16:46

14 липня о 17:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 18 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с.Зубра, с.Липники, с.Ков'ярі, с.Нагоряни, с.Малечковичі, с.Солонка, с.Жирівка, с.Милятичі Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.
2. Про затвердження місцевої цільової галузевої соціально-економічної програми на 2021 рік.
3. Про скерування вільного залишку коштів спеціального фонду (інші кошти) на 2021 рік.
4.Про скерування вільного залишку коштів загального фонду на 2021 рік.
5.Про внесення змін до показників бюджету 2021 Солонківської сільської ради по загальному фонду.

Проєкти рішень