16 вересня відбудеться 22 чергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 07.09.2021 16:15

16 вересня о 17:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 22 чергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (повторно) (доповідає секретар сільської ради Кечур О.Д.)
  2. Про присвоєння назви вулиці «Ковальська» на території кооперативного садівничого товариства «Весна» (доповідає секретар сільської ради  Кечур О.Д.)
  3. Про внесення змін в рішення сільської ради  №1717 від 13.08.2021 року (доповідає секретар сільської ради Кечур О.Д.)
  4. Про призначення почесної стипендії «Кращий учень» обдарованим школярам Солонківської сільської ради  та затвердження положення «Про порядок призначення почесної стипендії «Кращий учень» Солонківської сільської ради.  (доповідає начальник відділу освіти Середа В.Б.)
  5. Про затвердження фінансового плану КП «Амарант» на 2021 рік (із змінами) (доповідає головний бухгалтер КП «Амарант» Куйбіда Г.)
  6. Про затвердження звіту про виконання  фінансового плану КП «Амарант» за  І півріччя 2021 рік. (доповідає головний бухгалтер КП «Амарант» Куйбіда Г.)
  7. Розгляд заяв та звернень громадян із земельних питань (доповідає секретар постійної комісії Деркач М.І.)
  8. Різне.

Регламент по 5 хв на кожне з питань