17-18 вересня у Солонківській громаді відбудеться Всесвітній день прибирання

Дата: 14.09.2021 16:22

18 вересня 2021 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.
В нашій громаді прибирання триватиме 17 та 18 вересня. Тож запрошуємо всіх приєднатись та зробити довкілля чистішим!

«Побачив? Прибери» − девіз акції. Одночасно відмічайте забруднені місця разом із фото в безкоштовному мобільному додатку «TrashOut».

Щорічна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та упорядкування територій проводиться з метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору.

Організатори заходу - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з Міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.