Інформаційний лист щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Дата: 27.09.2021 15:28

Фото без описуМіністерством економіки України спільно з Державною службою України з питань праці впроваджено електронну послугу реєстрації Декларації через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України.

Для того, щоб отримати цю послугу необхідно здійснити наступні кроки:

1. Керівник cyб’єктa господарювання (фізична особа-підприємець) реєструється на Єдиному державному порталі адміністративних послуг (my.gov.ua).
  2. Замовляє послугу через персональний кабінет за посиланням https://bit.ly/3hmD7EN
  3. Вибирає cyб’єкта надання послуги (Головне управління Держпраці у Львівській області)
  4. Заповняє шаблон декларації в електронній формі (з дотриманням вимог підрядкового тексту форми декларації згідно з додатком 8 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.11.2011 за № 1107 в редакції від 10.03.2021).
  5. Підписує декларацію електронним цифровим підписом cy6’екта господарювання.
  6. Відправляє декларацію в Головне управління Держпраці у Львівській області.
  7. Головне управління Держпраці у Львівській області здійснює реєстрацію декларацій на безоплатній основі протягом п’яти робочих днів з дня ïx отримання
  8. Головне управління Держпраці у Львівській області надсилає до особистого кабінету cy6’екта господарювання підтвердження з посиланням на зареєстровану декларацію.
  9. Зареєстрована декларація оприлюднюються на офіційному веб-сайті Головного управління Держпраці у Львівській області

Дана електронна послуга не вимагає використання чи встановлення додаткового програмного забезпечення!