Графік планових вимкнень електроенергії на 22 - 26 листопада

Дата: 22.11.2021 08:56

Інформація про заплановані відключення електроенергії для проведення ремонтних робіт ПрАТ "Львівобленерго"

22 листопада з 9 до 17 год

Загір’я

100, 144, 2, 31з, 32з, 33з, 35з, 36з, 37з, 38з, 39з, 4, 40з

Грабник

Новосілка

СТ Мрія, Пролісок, Надія, Затишок, Здоров’я, Зелений гай, Тепломонтажник

23 листопада з 9 до 17 год

Липники

Бандери, Біля дач, Ветерани ВВВ, Діброва, За дачами, Львівська, Сонячна

24 листопада з 9 до 17 год

Поршна

Бойка, Верховинська, Водогінна, Грушевського, Затишна, Ковирівська, Козацька, Лугова, Мазепи, Озерна,  Ст "Експрес", Стецького, Червоної калини, Шевченка

26 листопада з 9 до 17 год

Жирівка

Джерельна, За лугом, Зарічна, Кішова, Нова, Пл. Ринок, Польова, Стрілецька, Центральна, Ясенова

Зубра

Б. Хмельницького, Богуна, Гонти, Дорошенка, Залізняка, І. Франка, Кривоноса, Л. Українки, Лісна, Мазепи, С. Бандери, Сагайдачного, Сковороди, Стуса, Шевченка, Шкiльна

З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Планові відключення". Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Чому немає світла". Аби заздалегідь дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи, отримувати повідомлення про аварійні відключення електроенергії, а також швидко подавати показники електролічильника та дистанційно замовити послуги, радимо споживачам зареєструватися у сервісах "Львівобленерго" у Telegram або Viber.