Графік планових вимкнень електроенергії на 29 листопада - 3 грудня

Дата: 29.11.2021 08:55

Інформація про заплановані відключення електроенергії для проведення ремонтних робіт ПрАТ "Львівобленерго"

29 листопада з 9 до 17 год

Деревач

КСТ "Ветеран-3"

2 грудня з 10 до 16 год

Малечковичі

Б. Хмельницького, Калініна, Острівська, Пустомитівська, Районна, Симоненка, Сільська, Т. Шевченка, Центральна, Чехова, Шевченка

З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Планові відключення". Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua у розділі "Чому немає світла". Аби заздалегідь дізнаватись інформацію про планові ремонтні роботи, отримувати повідомлення про аварійні відключення електроенергії, а також швидко подавати показники електролічильника та дистанційно замовити послуги, радимо споживачам зареєструватися у сервісах "Львівобленерго" у Telegram або Viber.