3 грудня відбудеться 25 сесія Солонківської сільської ради

Дата: 02.12.2021 17:04

Фото без опису  Відповідно до Розпорядження голови №157-01 від 02.12.2021 р., 03 грудня о 16:00 відбудеться 25 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення Солонківської сільської ради Пустомитівського району Львівської області  сьомого демократичного скликання №89 від 03.02.2016р (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  2. Про затвердження Розпорядження сільського голови № 90 - 13 від 09 листопада 2021 року (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  3. Про затвердження Розпорядження сільського голови № 91 - 13 від 11 листопада 2021 року (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  4. Про внесення змін до структури  апарату управління Солонківської сільської ради (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  5. Про присвоєння (відновлення) назви вулиці в селі Солонка Львівського району Львівської області (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  6. Про виплату одноразової матеріальної  допомоги особам на лікування та поховання,  які зареєстровані на території Солонківської сільської ради (доповідає начальник відділу Богун Л.Р.)
  7. Про внесення змін до спеціального фонду  бюджету 2021р. Солонківської сільської ради. (власні надходження) (доповідає головний бухгалтер- начальник відділу Мадяр У.І.)
  8. Про внесення змін до спеціального фонду  (власні надходження) бюджету 2021р.  Солонківської сільської ради (доповідає головний бухгалтер- начальник відділу Мадяр У.І.)
  9. Про внесення змін до показників бюджету  Солонківської сільської ради на 2021 рік по спеціальному фонду  (доповідає начальник відділу Гавриляк Р.Г.)
  10. Розгляд заяв та звернень із земельних питань. (доповідає секретар постійної комісії Деркач М.І.)
  11. Різне.

Регламент по 5 хв по кожному з питань.

Загальний час 55 хв.

Проєкти рішень