Позитивні результати діяльності Пустомитівської окружної прокуратури спільно із Солонківською сільською радою

Дата: 07.12.2021 11:18

Фото без описуЗавдяки заходам, вжитим спільно представниками прокуратури та Солонківської сільської ради з метою захисту інтересів держави в суді, у вересні поточного року господарським судом Львівської області задоволено два позови прокурора до суб’єкта господарювання про розірвання договорів оренди землі, у зв’язку із систематичною несплатою орендної плати, та повернення Солонківській територіальній громаді двох земельних ділянок, площею 2,5422 га та 0,2754 га, що розташовані в с.Поршна, вартістю 4 989140,0 грн. та 540 480,0грн.

Зокрема, рішенням господарського суду Львівської області від 16.09.2021 у справі №914/1224/21 задоволено позов керівника Пустомитівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Солонківської сільської ради до ТзОВ «Добробут для всіх», про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки площею 2,5422 га, а також досягнуто повного погашення заборгованості зі сплати орендної плати.

Рішенням господарського суду Львівської області від 21.09.2021 у справі №914/1218/21 задоволено позов керівника Пустомитівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Солонківської сільської ради до ТзОВ «Добробут для всіх», про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки площею 0,2754 га, а також досягнуто повного погашення заборгованості зі сплати орендної плати.