14 грудня відбудуться громадські слухання з обговорення бюджету Солонківської сільської ради на 2022 рік

Дата: 08.12.2021 16:32

14 грудня о 12:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудуться громадські слухання з обговорення бюджету Солонківської сільської ради на 2022 рік. Початок реєстрації – о 11:30.

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання на території Солонківської територіальної громади (реєстрації). Захід відбудеться з дотримання протиепідеміологічних вимог.