5 січня відбудеться 28 сесія Солонківської сільської ради

Дата: 04.01.2022 16:00

Фото без описуВідповідно до Розпорядження голови №01-01 від 04.01.2022 р., 5 січня о 17:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 28 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження Рішення виконавчого комітету Солонківської сільської ради №566  від 29 грудня 2021 року «Про внесення змін до загального фонду бюджету 2021р. Солонківської сільської ради» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  2. Про затвердження Рішення виконавчого комітету Солонківської сільської ради №567  від 29 грудня 2021 року «Про надання дозволу на попередню оплату» (доповідає секретар ради Кечур О.Д.)
  3. Про затвердження плану діяльності з підготовки  проектів регуляторних  актів Солонківської сільської ради на 2022 рік (доповідає голова постійної комісії Ширій-Ярема І.І.)
  4. Розгляд заяв та звернень із земельних питань (доповідає секретар постійної комісії Деркач М.І.)
  5. Різне.

Регламент 5 хв по кожному з питань. Загальний час сесії 25 хв.

Проєкти рішень