Обережно! Небезпека виникнення пожеж!

Дата: 21.01.2022 15:13

Протягом 2021 року на території Львівської області виникло 3863 пожежі, на яких виявлено 80 загиблих осіб та 91 травмовано, зокрема на території Львівського району Львівської області за 2021 рік виникло 918 пожеж та виявлено 9 загиблих осіб.

Станом на І4.01.2022року на території Львівської області виникло 86 пожежі, на яких виявлено 3 загиблих особи та 6 травмовано, зокрема на території Львівського району Львівської області виникло 15 пожеж та виявлено І загиблу та 1 травмовану особу.

З настанням зимового пожежонебезпечного періоду у зв’язку з інтенсивним використанням опалювальних приладів, пічного опалення, збільшенню навантаження на електромережі, недотриманням правил проведення електрозварювальних робіт, використанні відкритого вогню при розігріванні тепло-водо комунікацій на об’єктах, підприємствах, організаціях, в житловому секторі та інших ситуаціях веде до збільшення кількості пожеж, то не рідко призводить до травматизму та загибелі людей на них.

Основними причинами виникнення пожеж є: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, отруєння чадним газом, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації та монтажу електромережі.