Львівобленерго інформує

Дата: 23.02.2022 15:33
Кількість переглядів: 2054

До уваги мешканців громади!

Згідно з аналізом ПрАТ «Львівобленерго», основною причиною аварійних вимкнень електроенергії в населених пунктах є наявність зелених насаджень поблизу проводів. Зокрема дуже часто гілки торкаються дротів та створюють замикання на приватних територіях мешканців.

Згідно зі статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 № 2807-IV і п. 7 «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 1045 від 01.08.2006р.: «Видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на об'єкті благоустрою здійснює балансоутримувач...».

Тому просимо всіх мешканців перевірити та слідкувати за тим, чи ростуть дерева на ваших територіях поруч із лініями електромереж.
Гілки треба терміново обрізати, якщо вони наблизилися до лінії 0,4 кВ ближче, ніж на 2 метри.

Під повітряними лініями електропередач заборонено насаджувати дерева, які ростуть на висоту понад 4 метрів.

У разі потреби вимкнення електроенергії під час обрізування гілок дерев необхідно звертатись  в Центральний РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» за телефоном 0230 - 4-17-41 (ел.адреса: [email protected]; м. Пустомити, вул. Шкільна, 27, 81100).