До уваги мешканців! Інформація щодо перейменування вулиць на території Солонківської громади

Дата: 13.05.2022 10:20

Фото без опису Шановні мешканці!

Як вже повідомлялось раніше, 03 травня 2022 року на засіданні виконкому Солонківської сільської ради запропоновано перейменувати вулиці, які безпосередньо пов’язані з пропагандою російської культури:
у селі Малечковичі

- вул.Чехова на вул. Степана Чернецького (автора пісні-гімну Українських січових стрільців «Ой у лузі червона калина»);
- вул. Чайковського на вул. Василя Сліпака (всесвітньо відомого українського оперного співака, який загинув у війні на сході України);
- вул. Бічна (бічну Чайковського) на вул. Юрія Руфа (українського поета та громадського діяча, який загинув у війні з Росією);

у селі Нагоряни

- вул. Тургенєва на вул. Садова (фактично це стара назва частини вулиці Садова).

Крім цього, з метою уточнення історичної події пропонуємо в с. Солонка вул. 1-го Листопада перейменувати на вул. Листопадового чину.

Також в Солонці запропоновано на честь великого друга України, прем’єр-міністра Великої Британії, перейменувати вул. Бічна Наварійська на вул. Бориса Джонсона.

Звертаємо увагу мешканців вищевказаних вулиць, що зміна документації після перейменування вулиці проводиться тільки для здійснення правочинів (дарування, купівля, продаж, спадкування та інше).

Пропозиції від мешканців приймаємо за телефоном 067 98 11 567 або на електронну адресу solonkarada@gmail.com до 19 травня.