Довідку про місце проживання відтепер можна отримати на порталі Дія

Дата: 07.06.2022 10:50

Оформити шлюб, стати на військовий облік — для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує місце проживання.

3 1 грудня 2021 року для власників паспортів-книжечок та ID-карток таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади. Раніше по нього треба було ходити до відповідних органів реєстрації та відстоювати черги. Тепер замість паперової довідки — електронний витяг, а замість відвідування держустанов — портал Дія.  Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Як отримати витяг на порталі Дія:

Для цього потрібно авторизуватися на порталі Дія.

Обрати послугу – Витяг про місце проживання

Натисніть – Отримати витяг.

Електронний документ можна завантажити на порталі та зберегти на смартфоні чи зручному для вас носії, щоб мати завжди під рукою.

Ба більше, тепер не потрібно згадувати, у кишеню якої куртки ви поклали витяг про місце проживання, а перевірити його дійсність можна за допомогою QR-коду.