Державний земельний кадастр відновив роботу

Дата: 07.06.2022 10:54

Про це повідомила Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Повідомляється, що функціонування та ведення кадастрової системи здійснюватиметься з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану», що передбачає створення необхідних умов для відновлення роботи ДЗК під час воєнного стану в Україні, впровадження механізму для захисту відомостей ДЗК від несанкціонованого втручання сторонніх осіб, захисту прав держави, фізичних та юридичних осіб під час внесення до ДЗК відомостей про об’єкти ДЗК та користування такими відомостями, у тому числі шляхом доступу до ДЗК.

Витяг з ДЗК можна замовити та отримати у земельному відділі Солонківської сільської ради.

Детальна інформація щодо основних змін у роботі АС ДЗК в умовах воєнного стану: