Зміна тарифів на вивіз сміття ТзОВ «Спецавтотранс-Львів»

Дата: 11.07.2022 12:17

Фото без описуНа виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2018 року № 130  ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» доводить до відома споживачів про намір здійснити у 2022 році зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

На даний час діють тарифи з поводження з побутовими відходамив наступних розмірах:

1,1 м3 тонну з утриманням контейнерної тари, грн. -  для населення – 261,89 грн., - для бюджетних організацій – 269,39 грн., - інші (ФОПи, юридичні особи) -  291,90 грн.. Вартість надання послуги за 1 контейнер 120 л. з утриманням тари — 60,0 грн.

07 липня 2022 року ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» звернулось до виконавчого комітету Солонківської сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

Згідно заяви ТзОВ  «Спецавтотранс-Львів»   запропоновано  новий розмір та рівень тарифів на послуги  з поводження з побутовими відходами

№з/п

Найменування споживачів

Тарифи на вивіз контейнера 1,1 м3, грн.

Тарифи на вивіз контейнера 0,24 м3, грн.

Тарифи на вивіз контейнера 0,12 м3, грн.

з ПДВ

1.

Населення

323,37

147,00

73,50

2.

Бюджетні організації

330,88

74,40

3.

Комерційні організації

353,39

162,30

81,15

З метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами до економічно обґрунтованого рівня.

Фінансовий стан є найважливішою характеристикою надійності, стійкості й ділової активності підприємства.

Ріст тарифів зумовлений ростом паливо-мастильних матеріалів на 216%. В діючому тарифі, затвердженому в 2019р., вартість палива складала 25,66 грн. без ПДВ.

Зазначені тарифи заплановано ввести в дію з 01 серпня 2022року.