Воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні подовжили до 21 листопада

Дата: 16.08.2022 11:09

Фото без опису Верховна Рада України підтримала продовження воєнного стану в Україні строком на 90 днів, до 21 листопада. Також продовжила термін строку проведення загальної мобілізації.

Про це повідомляє Рада національної безпеки і оборони України.

Зазначається, що Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов у понеділок, 15 серпня 2022 р., представив у парламенті законопроєкт про продовження з 23 серпня ц.р. на 90 діб строку дії воєнного стану.

Проєктом Закону передбачається затвердити Указ Президента України від 12 серпня 2022 року № 573 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», яким на часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, строк дії воєнного стану в Україні продовжується з 05 години 30 хвилин 23 серпня ц.р. строком на 90 діб.

«Відповідний Указ Президента України розроблено на підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України. Народні депутати України затвердили Указ глави держави», – йдеться у повідомленні.