До уваги мешканців Раковецького старостинського округу

Дата: 01.08.2022 11:10

05 серпня 2022 року відбудеться проведення громадських обговорень (консультації з громадськістю) за місцем проживання у населених пунктах Раковецького старостинського округу Солонківської сільської ради згідно графіку:

• с. Хоросно, (біля амбулаторії) - 05 серпня 2022 року о 09.00 год.
  • с. Раковець, (біля школи) - 05 серпня 2022 року о 11.00 год.
  • с. Підтемне, (автобусна зупинка) - 05 серпня 2022 року о 13.00 год.
  • с. Деревач, (біля церкви) - 05 серпня 2022 року о 15.00 год.
  • с. Новосілка, (біля моста поворот на джерело) - 05 серпня 2022 року о 16.00 год.

Питання яке виноситься на порядок денний :

1. Про обговорення кандидатури на посаду старости у Раковецькому старостинському окрузі Солонківської сільської ради – Скіп Тетяни Степанівни.

Для участі у роботі загальних зборів громадян запрошуються всі жителі Раковецького округу.

Для реєстрації учаснику загальних зборів необхідно предявити паспорт громадянина України.

Комісія з організації проведення громадського обговорення (консультації з громадськістю)