19 серпня відбудеться 35 чергова сесія Солонківської сільської ради

Дата: 19.08.2022 08:26

19 серпня о 17:00 в приміщенні народного дому с. Солонка відбудеться 35 чергова сесія Солонківської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про укладення Угоди про партнерство та співробітництво з міською радою Томашова Любельського Республіка Польща
  2. Про передачу в оренду комунального майна Солонківської сільської ради без проведення аукціону АТ «УКРПОШТА»
  3. Про погодження комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонківської сільської ради Львівського району Львівської області надання в оренду приміщення
  4. Про передачу основних засобів  (квадрокоптерів) військовим частинам
  5. Про передачу функцій замовника по об’єкту  «Капітальний ремонт будівлі  "Милятичівський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів Солонківської сільської ради" Львівського району Львівської області"
  6. Про  зміну назви Дошкільного навчального закладу  с.Милятичі Пустомитівського району Львівської області та затвердження Статуту закладу в новій редакції
  7. Про внесення змін до штатного розпису  Зубрянського ліцею Солонківської  сільської ради
  8. Про затвердження на посаду старости Раковецького старостинського округу
  9. Про внесення змін до рішення сесії Солонківської сільської ради ІХ демократичного скликання №6 від 20.11.2020р. «Про утворення виконавчого комітету Солонківської сільської ради»
  10. Про внесення змін до рішення сесії Солонківської сільської ради ІХ демократичного скликання №2738 від 05.01.2022р. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»
  11. Розгляд звернень громадян із земельних питань.
  12. Різне.

Проєкти рішень