Львівська обласна рада збирає пропоиції для Концепції адаптації базових галузей економіки до умов воєнного стану та на післявоєнний період

Дата: 29.08.2022 16:40

Львівська обласна рада підготувала Концепцію соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану і стратегічних напрямів економічного відродження на післявоєнний період. Документ містить пропозиції, рекомендації і напрацювання про те, що необхідно робити сьогодні, у воєнний час, і на чому варто зосередитися після війни.

Із складом робочих груп, які працювали над розробкою стратегічного документа, можна – ТУТ.

Львівська обласна рада звертається до усіх зацікавлених мешканців області з проханням ознайомитися з Концепцію соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану і стратегічних напрямів економічного відродження на післявоєнний період і долучитися до формування пропозицій до неї за ФОРМОЮ або на адресу електронної пошти [email protected] до 15.09.2022.

Із Концепцією можна ознайомитися – ТУТ.

Детальніше про підготовку Концепції адаптації Львівщини до умов воєнного стану та на післявоєнний період – ТУТ.